Župa

Vážení a milí uživatelé internetu, vítejte na webových stránkách župy Barákovy.

Nový vzhled stránek na velké obrazovce: stránky jsou rozděleny do tří sekcí podle toho, odkud informace pochází – ze župy, z jednoty nebo z ústředí. Uvnitř této sekce jsou společné odkazy nahoře (v rámečcích) a odkazy spadající pod všestrannost, sport nebo vzdělavatele v příslušném sloupci.





Ústředí



Předsednictvo ČOS
  • ses. Hana Moučková (starostka ČOS) 📧

  • br. Oldřich Lomecký (I. místostarosta ČOS) 📧

  • br. Miroslav Kroc (místostarosta ČOS) 📧

  • br. Josef Těšitel (jednatel ČOS) 📧

  • br. Petr Svoboda (náčelník ČOS) 📧

  • ses. Anna Jurčíčková (náčelnice ČOS) 📧

  • br. Petr Syrový (předseda Odboru sportu ČOS) 📧

  • br. Michal Burian (vzdělavatel ČOS) 📧

  • br. Martin Vlk 📧

  • br. Martin Chlumský 📧

  • br. Jiří Juřena 📧

  • br. Martin Zuzaňák 📧

  • br. Pavel Kramoliš 📧


Kontrolní komise ČOS

  • br. Jan Materna (předseda KK ČOS) 📧

  • ses. Alena Dvořáková (místopředsedkyně KK ČOS)

  • br. Vladimír Vlk (zapisovatel KK ČOS)

  • br. Milan Duda

  • br. Vít Musil


Kontrolní komise ČOS
  • Bc. Jan Outlý, T.J. Sokol Brno I – předseda komise

  • Ing. Tereza Richterová, T.J. Sokol Praha – Královské Vinohrady – místopředsedkyně komise

  • JUDr., Ing. František Beneš, CSc., T.J. Sokol Lhotka (Praha 4) – člen komise

  • Ing. Jaroslav Petrásek 📧, T.J. Sokol Český Brod – člen komise



Klub seniorů

Všeobecné dokumenty


Registrované kluby v jednotách župy


Nabídka aktivit pro seniory


Co proběhlo – zprávy z činnosti



Kultura v Tyršově domě
Koncert z Čech až na konec světa 21. listopadu
Kancelář

IČ: 61383724

Zenklova 2/37
180 00 Praha – Libeň

Lenka Brandová
tajemnice, kancelář župy Barákovy
info@zbarakova.cz
723 138 151


Územní rozložení župa Barákova
Předsednictvo
Funkce a jméno Telefon a e-mail
Starosta: Jan Firbas 602 389 860, jan.firbas@seznam.cz
Místostarosta pro ekonomii: Jakub Otáhal 602 114 389, jotahal@gmail.com
Místostarosta pro organizaci: Lenka Brandová 723 138 151, brandova.sokol@seznam.cz
Jednatel: Michaela Papírníková Jurečková 605 755 210, misa.jureckova@seznam.cz
Hospodář: Lenka Farkasová 723 299 609, hospodar@zbarakova.cz
Náčelník: Jarek Kučera 737 369 769, jarekondik@seznam.cz
Náčelnice: Anna Jurčíčková 725 776 770, annajurca@seznam.cz
Předseda odboru sportu: Olivie Rubášová 736 525 683, predseda@zbarakova.cz
Vzdělavatel: Iveta Bendíková 723 142 970, Iveta.b2@seznam.cz
Předseda KK župy: Kateřina Procházková 602 454 288, katka.prochazkova@seznam.cz
Člen předsednictva: Jaroslav Denemark 736 677 261, denemark.jaroslav@seznam.cz
Člen předsednictva: František Nohejl 737 060 408, Frantisek.Nohejl@seznam.cz
Člen předsednictva: Bořivoj Sopr  
Člen předsednictva: Jiří Sýkora 602 313 290, jiri@sykorky.cz
Sportovní oddíly
Sport Jednota
atletika Říčany a Radošovice
bojové techniky Lázně Toušeň
cyklistika Kralupy nad Vltavou
cyklistika Veltěž
florbal Nehvizdy
fotbal Dolní Beřkovice
fotbal Mochov
fotbal Ovčáry-Nedomice
fotbal Veltěž
horolezectví Mšeno u Mělníka
jezdectví Přívory
karate Kostelec n.Lab.
kuželky Brandýs n/L.
lední hokej Mochov
lední hokej Přívory
nohejbal Dolní Beřkovice
nohejbal Kostelec n.Lab.
nohejbal Mochov
nohejbal Mšeno u Mělníka
nohejbal Stránčice
orientační závody horských kol Kralupy nad Vltavou
plavání Říčany a Radošovice
sportovní gymnastika Všetaty
stolní tenis Dolní Beřkovice
stolní tenis Kostelec n.Lab.
stolní tenis Lysá nad Labem
stolní tenis Mratín
stolní tenis Mělník-Pšovka
stolní tenis Poříčany
stolní tenis Pyšely
stolní tenis Stříbrná Skalice
stolní tenis Velké Popovice
stolní tenis Český Brod
sál. kopaná Pyšely
tanec Lysá nad Labem
tenis Cítov
tenis Dolní Beřkovice
tenis Kostelec n.Lab.
tenis Mělník-Pšovka
tenis Mšeno u Mělníka
tenis Nehvizdy
tenis Stránčice
tenis Velké Popovice
tenis Říčany a Radošovice
volejbal Brandýs n/L.
volejbal Dolní Beřkovice
volejbal Kostelec n.Lab.
volejbal Mšeno u Mělníka
volejbal Poříčany
volejbal Pyšely
volejbal Veltěž
šachy Brandýs n/L.
šachy Mšeno u Mělníka

Nahlášení akce odboru všestrannosti

Nový způsob hlášení akcí
Od 1. října se akce zapisují do seznamu na oficiálním webu ČOS (přihlášení zde). Více informací v newsletteru ČOS ze září 2020.
Popis kategorií – kam které akce spadají: PDF, XLSX – ke stažení, XLSX – náhled

Nová akce podle kategorie

Turistické akce jednodenní

  • např. výlety

Přidej

Turistické akce vícedenní

Přidej

Tábory

  • doba trvání minimálně 7 dní.

  • nejméně 6 osob + vedení

  • netýká se soustředění a výcvikových akcí sportovních oddílů

  • forma: tábory letní, zimní, stálé, putovní

Přidej

Příměstské tábory

Přidej

Vzdělávací akce

  • doba trvání 7 a více vyučovacích hodin

Přidej

Vzdělávací akce

  • doba trvání do 6 vyučovacích hodin

Přidej

Akademie

  • koncipovaný program s převážnou účastí a prezentací oddílů všestrannosti

  • za přítomnosti diváků

  • prezentace činnosti příslušné župy a T.J. příslušné župy

Přidej

Veřejná vystoupení s cílem propagace Sokola

  • veřejné cvičební hodiny

  • vystoupení na veřejnosti

  • většinou prezentace jednoho oddílu

  • nejde o prezentaci činnosti celé župy, ale T. J.

Přidej

Ostatní soutěže oddílů všestrannosti

  • individuální sporty

  • kolektivní sporty

  • včetně kategorií předškolních dětí

Přidej

Ostatní

  • dětský den

  • šibřinky

  • sokolský ples

  • mikulášská / vánoční besídka

  • další akce, které pořádá odbor všestrannosti příslušné župy nebo T. J. příslušné župy

Přidej

Zpráva z akce

Chci vyplnit formulář

Zatím nemám žádný článek a chci si nechat pomoci – jen odpovídat na otázky ve formuláři.

Vyplň

Chci poslat článek

Už mám z akce podrobnou reportáž v článku a ten chci poslat.

Pošli

Souhrnné tabulky
Nahlášené akce
Zprávy z akcí