Župa


Kancelář župy

Granty a dotace, formuláře, usnesení, pojištění, dokumenty a informace


Odbor všestrannosti

Náčelnictvo, oddíly všestrannosti v jednotách, hromadná vystoupení, soutěže, vzdělávání


Odbor sportu

Sportovní oddíly v jednotách, termínová listina odboru sportu


Vzdělavatelský odbor

Časopis Sokol, Nazdar, Sokolské souzvuky, klub seniorů, historie


Kontakty

Seznam jednot, kontakty na členy předsednictva, adresa kanceláře župy

Aktuálně


Události

Chystané akce, proběhlé události, kalendáře, fotogalerie


Články

Ztráty a nálezy z oblastního sletu v Brandýse nad Labem

Místní slet v Přívorech – fotogalerie

Celkové výsledky přeboru ČOS ve všestrannosti

Časopis Sokol a sletový magazín květen

Poděkování za slet v Brandýse

Výsledky přeboru ČOS ve všestrannosti mladšího žactva

Sokol spolu v pohybu uzávěrka přihlášek

Svět nekončí za vrátky - cvičíme se zvířátky … registrace do nového ročníku otevřenadopis, ukázka

Fotogalerie z oblastního sletu v Brandýse od br. Antuška

Infromační plakát – sletová kolekce, vstupenky, doprava

Výsledky přeboru ČOS v ZZZ žactvo, dorost

Pozvánka na jarní atletické závody v Lysé 16. 6.

Rozvrh zkoušek hromadných skladeb XVI. všesokolského sletu

Nabídka dobrovolnické spolupráce na XVI. všesokolském sletu

Trojský orienťák 2018 – přebor župy Podbělohorské

Nabídka použitých gymnastických koberců

Tsunami Cup 14.–15. 7. 2018 Dolní Beřkovice

Dubnový časopis Sokol a sletový magazín

Vstupenky na XVI. všesokolský slet


Archiv akcí a článků


Odbor všestrannosti




Hromadné skladby



Sletové akce





Soutěže





Vzdělávání





Další projekty





Granty a dotace





Přehledy




Milan Hybner

Milan Hybner
náčelník

Alice Hakenová

Alice Hakenová
1. místonáčelnice

Iva Bašusová

Iva Bašusová
místonáčelnice

Petr Mikysek

Petr Mikysek
1. místonáčelník

Milan Marek

Milan Marek
místonáčelník





Župní přebor ve sportovní všestrannosti


Nejmladší žactvo (ročník 2012 a mladší)


12. května 2018 Lysá nad Labem

Propozice ke stažení
Přihláška do 5. května na zbarakova@zbarakova.cz


Mladší a starší žactvo, dorost, dospělí (ročník 2011 a starší)


14.–15. dubna 2018 Říčany, Český Brod

Výsledky

Mladší žactvo postupuje do Prostějova (propozice, přihláška do 14. 5.), starší žactvo, dorost a dospělí do Prahy (propozice, přihláška a objednávka stravování do 16. 5.)


Kancelář župy


Granty a dotace


Pojištění úrazové a odpovědnosti

Pojištění úrazu sportovců a pojištění obecné odpovědnosti za újmu způsobenou činností trenéra či cvičitele pro celé sportovní prostředí je sjednáno prostřednictvím Českého olympijského výboru u pojistitele Kooperativa, a.s., Vienna Insurance Group.


Dokumenty a info ke stažení

Užitečné dokumenty (stanovy, smlouvy a řády platné pro celou ČOS) najdete na sokol.eu úplně dole na stránce (v patičce) ve sloupečku Pro členy pod odkazem Dokumenty a info ke stažení.

Stanovy České obce sokolské


Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pro účast na zotavovací akci - informace pro župní zdravotníky

Vážení župní zdravotníci,

v návaznosti na poslední novelu zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, konkrétně § 9, se mění doba platnosti posudku o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci či škole v přírodě z jednoho roku na dobu dvou let. Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte má platnost po dobu dvou let od data vystavení, pokud během této doby nedošlo ke změně zdravotní způsobilosti dítěte.

MUDr. Tomáš Jelen, zdravotní komise OV ČOS

Vzor posudku ke stažení


Chystáme


Oblastní slet v Brandýse nad Labem a výstava Sokolové republice

Projekt sokolové republice

Gymnaestráda 2019

se bude konat od 7. do 13. července 2019 v Dornbirnu v Rakousku


Více v kalendáři

Kancelář

IČ: 61383724

Zenklova 2/37
180 00 Praha – Libeň

Lenka Brandová
tajemnice, kancelář župy Barákovy
zbarakova@zbarakova.cz
723 138 151


Územní rozložení župa Barákova

Předsednictvo

Jan Firbas
starosta
starosta@zbarakova.cz

Ing. Jakub Otáhal
jednatel
jednatel@zbarakova.cz

Ing. Hana Dobrovodská
místostarostka pro ekonomiku
mistostarostka@zbarakova.cz

Lenka Farkasová
hospodář, dotace
hospodar@zbarakova.cz

PaedDr. Miloslava Pangrácová
náčelnice
mila.pangrac@seznam.cz

Mgr. Milan Hybner
náčelník
nacelnik@zbarakova.cz

Přemysl Kuchař
předseda odboru sportu
75kuchar@seznam.cz

Jan Firbas
vzdělavatel
jan.firbas@seznam.cz

Michaela Papírníková
komise majetku

Iveta Bendíková
redakce župního občasníku

Ladislav Papírník
právní poradna

Ing. Jarmila Voráčková
členka předsednictva
jaruska.vor@post.cz

František Nohejl
člen předsednictva

Jaroslav Denemark
člen předsednictva


Odbor sportu

Granty odboru sportu

Sportovní oddíly jednot župy Barákovy

Sport Jednota
atletika Říčany a Radošovice
bojové techniky Lázně Toušeň
cyklistika Kralupy nad Vltavou
cyklistika Veltěž
florbal Nehvizdy
fotbal Dolní Beřkovice
fotbal Mochov
fotbal Ovčáry-Nedomice
fotbal Veltěž
horolezectví Mšeno u Mělníka
jezdectví Přívory
karate Kostelec n.Lab.
kuželky Brandýs n/L.
lední hokej Mochov
lední hokej Přívory
nohejbal Dolní Beřkovice
nohejbal Kostelec n.Lab.
nohejbal Mochov
nohejbal Mšeno u Mělníka
nohejbal Stránčice
orientační závody horských kol Kralupy nad Vltavou
plavání Říčany a Radošovice
sportovní gymnastika Všetaty
stolní tenis Dolní Beřkovice
stolní tenis Kostelec n.Lab.
stolní tenis Lysá nad Labem
stolní tenis Mratín
stolní tenis Mělník-Pšovka
stolní tenis Poříčany
stolní tenis Pyšely
stolní tenis Stříbrná Skalice
stolní tenis Velké Popovice
stolní tenis Český Brod
sál. kopaná Pyšely
tanec Lysá nad Labem
tenis Cítov
tenis Dolní Beřkovice
tenis Kostelec n.Lab.
tenis Mělník-Pšovka
tenis Mšeno u Mělníka
tenis Nehvizdy
tenis Stránčice
tenis Velké Popovice
tenis Říčany a Radošovice
volejbal Brandýs n/L.
volejbal Dolní Beřkovice
volejbal Kostelec n.Lab.
volejbal Mšeno u Mělníka
volejbal Poříčany
volejbal Pyšely
volejbal Veltěž
šachy Brandýs n/L.
šachy Mšeno u Mělníka

Termínová listina odboru sportu ČOS

Událost Termín
1. Vyúčtování SZM, VSD, VO, SO ŽOS, G OS do 19.1.
2. Žádosti o zřízení, pokračování SZM, VSD, VOM, VOD na r. 2018 do 15.1.
3. Návrh na Legendu ČOS do 31.1.
4. Nej úspěšnější sportovec - anketa do 31.1.
5. Registrace OS ČOS do 28.2.
6. Žádost o G OS 2018 do 28.2.
7. Žádost na SO ŽOS 2018 do 15.4.
8. Výroční zprávy předsedů župních odborů sportů do 15.4.
9. Žádosti o SI na rok 2019 do 7.9.
10. Žádosti o zařazení do významných sportovních soutěží ČOS v r. 2019, včetně celkového rozpočtu do 30.9.
11. Vyúčtování župního grantu pro seniory do 16.12.
12. Rozpočty a plány komisí do 31.12.